KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Święta, święta

Opublikowany:21.04.2017 14:16

Tegoroczna Wielkanoc przywitała nas niezbyt wiosenną pogodą. Ale nie przeszkodziło nam to w licznym gronie spotkać się w Radwanowicach z wszystkimi Przyjaciółmi naszej Fundacji.

Polskie świętowanie wiąże się z pięknymi tradycjami. Naszą tradycją, która uzupełnia ten czas jest spotkanie na Mszy Świętej, podczas której modlimy się razem za zmarłych i żyjących Podopiecznych, Pracowników i Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta. Tak było tez dzisiaj. Po Eucharystii był czas na złożenie sobie życzeń i świętowanie. Zanim jednak goście rozeszli się po jednostkach Mieszkańcy Schroniska dla Osób Niepełnosprawnych, Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Świetlicy Terapeutycznej wspólnie z terapeutami, rodzicami, przedstawicielami samorządów, darczyńcami i osobami reprezentującymi instytucje, z którymi Fundacja współpracuje spędzili razem radośnie czas w oderwaniu od codziennych obowiązków. Wśród świętujących byli m.in. Anna Dymna – prezes Fundacji „Mimo Wszystko”, Elżbieta Burtan – wójt Gminy Zabierzów, Wacław Gregorczyk – burmistrz Gminy Krzeszowice, Dyrektor Inspektoratu Służby Więziennej w Krakowie oraz osoby wspierające Fundację od lat. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile!

Podczas spotkania została oficjalnie otworzona wyremontowana jadalnia w Domu Przyjaciół. Inwestycja została wykonana dzięki środkom z grantu Leroy Merlin. Meble zostały zakupione ze wsparciem od firmy Nowy Styl. W pracach brali udział pensjonariusze Zakładu Karnego w Trzebini.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, w szczególności hipermarketom sieci Kaufland, dzięki którym mogliśmy w tym pięknym dniu usiąść przy wspólnym stole.

Są z nami