KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Bal Koła Przyjaciół Fundacji

Opublikowany:20.02.2017 20:04

Po raz trzeci Koło Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie zorganizowało Charytatywny  Bal Karnawałowy. Jak w latach ubiegłych Przyjaciele i sympatycy Fundacji bawili się do białego rana w gościnnych progach Restauracja&Bar „Myśliwski” u państwa Kasi i Jacka Wasielów  w Zgierzu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasz III Bal Karnawałowy.

Bez Państwa otwartości, życzliwości i pomocy z pewnością nie byłoby tak cudownie!  Dziękujemy pięknie : Annie Dymnej i Jej Fundacji „Mimo Wszystko”, Księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi- Zaleskiemu, Mariuszowi Wlazłemu, Staroście Łaskiemu Teresie Wesołowskiej Prezydentowi Zgierza  Przemysławowi Staniszewskiemu, Sekretarzowi Zgierza  Robertowi Chocholskiemu. Senatorowi Ryszardowi Bonisławskiemu, Joannie Blance Garmulewicz, WTZ w Radwanowicach i Czernichowie, Płk. Rafałowi Zadenckiemu, ppłk. Bernardowi Zboińskiemu, Joannie Horbaczewskiej, Marzenie  Madej,  Stowarzyszeniu Rękodzieła Łaskiego ”Szuflandia”, Stowrzyszeniu „Aktywni” z Uniejowa, Małgosi Kilańczyk, Alicji Krystalskiej, Stanisławowi Nowakowi, Maciejowi Rabskiemu, Kołu Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta  oraz Kasi i Jackowi Wasielom.

Jesteście Państwo ludźmi wrażliwymi i dobrymi „jak chleb”. To zaszczyt mieć Was za Przyjaciół! Dziękujemy!!!

            DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ BARDZO  SERDECZNIE TYM WSZYSTKIM NASZYM PRZYJACIOŁOM I SYMPATYKOM,  KTÓRZY  NABYLI WSPANIAŁE  PODARUNKI  OD PAŃSTWA !!!!

Bal

Są z nami