KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Wspomnienia Pielgrzymów

Opublikowany:02.06.2017 15:48

Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Łodzi i w Chorzeszowie w roku Jubileuszu -30 lecia istnienia Fundacji  im. Brata Alberta  oraz w Jubileuszowym Roku Świętego Brata Alberta pielgrzymowali  do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie na Białych  Morzach. Uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczyli J.E.Ks. Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski oraz Prezes Fundacji im. Brata Alberta ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.  Mieli też okazję  zwiedzić Muzeum Jana Pawła II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach.

Piękną i radosną chwilą było spotkanie i rozmowa naszych podopiecznych i pracowników z J.E. Ks. Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, byłym Arcybiskupem Łodzi. Wspominaliśmy Jego, pełne ciepła i uśmiechu, wizyty w naszych  Domach  w Łodzi ( w czasie poświęcenia nowego budynku) oraz w Chorzeszowie ( w czasie wizyty duszpasterskiej.

XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Fundacji im. Brata Alberta była czasem wielkiej wspólnej radości i modlitwy ponad 1000 osób niepełnosprawnych i wielkim przeżyciem dla naszych podopiecznych.

Są z nami